| TheAnonimBoy a întrebat:

Salut, problema este: Am un joc si antivirusul a prins un virus in el si nu mai merge. Ce sa fac, ca sa nu il mai descarc din nou?(Am Internet Explorer 8 si nu stiu unde sa intru sa imi arete tot ce am downloadat?

3 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

Implicit, daca folosesti Windows XP, e posibil sa iti gasesti fisierul descarcat in cache la adresa urmatoare... Intra in Start, Run... si executa comanda: "%userprofile%\Local Settings\Temporary Internet Files"

| Kylexy a răspuns:

Foloseste mozila firefox.si da mai multe detalii despre virusul poate o fi un crack pentru jocul respectiv si antivirul il recunoaste drept virus

| Smartulet a răspuns:

Eu iti recomand Yac Cleaner, e 100% gratis si nu expira. Curata si imbunatateste performanta PC-ului.
Informatii si prezentare video gasesti aici www.Yac-Cleaner.weebly.com
Succes!