| BoOzy a întrebat:

Problema mare cu zune dupa telefonul Nokia lumia 610. Il conectez la pc prin cablul USB i-am facut updateul la wp 7.8 am bagat muzica in telefon prin zune si cand dau la telefon pe zune muzica + video si dau pe muzic imi apare : it's lonely in here. Connect your computer to synchronise music. Chiar daca e sau nu conectat la pc prin zune.
Ce trebuie sa fac ca sa pot sa il deschid si sa ascult si eu muzica pe care am bagat-o in telefon?

2 răspunsuri:
| BoOzy explică:

Am reusit sa imi pun muzica chiar dupa ce am pus intrebarea merci oricum.

| Cipri650 a răspuns:

Muzica nu o pui doar in zune trebuie sa tragi melodia aleasa in coltul stanga jos atunci cand ai telefonul incarcat... uita-te pe youtube si o sa vezi ca asa e.