| 0anaLovesHIPHOP a întrebat:

Problema mea suna in felul urmator. Aseara am vrut sa transfer niste muzica din calculator in telefon, mentionez ca am un Nokia X3-00. Totul a decurs normal, pana m-am gandit eu sa copiez melodiile cu 'Nokia Music', nu-l mai folosisem pana atunci, desi am telefonul de un an, si am vrut sa vad ce poate sa faca, mi s-a zis ca a aparut o noua versiune si daca vreau si dau update, mai dadusem odata cand aveam celalalt windows, deci stiam ca acel update nu avea ce sa strice. Si brusc, mi-a aparut o bula galbena jos, in care scria " USB DEVICE NOT RECOGNIZED. " One of the USB devices attached to this computer has malfunctioned, and Windows does not recognize it. For assistance in solving this problem, click this message". Mi-a aparut un troubleshoot care nu m-a ajutat absolut deloc. Cablul de date mi-l recunoaste ca " Unknown Device", iar cand am dat la proprietati, la device status imi apare " no drivers are installed for this device". Am incercat sa dezinstalez driverele cablului de date, am umblat din device manager si am dezinstalat USB-root Hub-urile, din safe mode, am dat scan for hardware changes si totusi nimic, ma aduce la disperare. Help please. dau funda, multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| 0anaLovesHIPHOP explică:

Am rezolvat problema intr-un final, erau instalate driverele.

| erdeicodrut2 a răspuns:

Nu avea rost sa faci toate chetile acelea
intra intr-un dispozitiv virtual sau poate nu ai instalat driverele