| HardCore7750 a întrebat:

Salut, Procesorul Intel pentium Dual core G645 2.9 ghz este bun pentru jocurile din 2010 in sus? adica pentru gaming
FUNDA pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| InstinctKDZ a răspuns:

Da este foarte bun si verisorul meu are unul la fel si joaca aproape orice big grin si inainte sa iei un joc te uiti si tu la system requirments si daca e putin mai bun decat ce ai tu inseamna ca tot iti merge dar uneori cu blocaje. Sper ca te-am ajutat.Bafta!

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De ce nu?

| Agent47 a răspuns:

DA e bun pentru gameing. Site-urile de specialitate in recenzi la componente pc pentru gameing ii dau nota 6 din 10 ( i3 are 7 dar depinde de ce model vorbim ). Ar fi bun si merge pe el ce joc vrei ( eu il am si joc impreuna cu un GT 630 si 6 Gb RAM ) inclusiv cele noi aparute ( black ops 2, most wanted 2 etc )

| InstinctKDZ a răspuns (pentru Agent47):

Se vede ca ai raspuns la vrajeala.gameing se scrie gaming big grin si most wanted 2 de fapt nu e most wanted ci wanted 2012 happy Si arata tu mie site-ul care spune de i3 ca are nota 7 laughing Sa fim seriosi happy