| costiceacristian200 a întrebat:

Puteți să îmi dați un link de unde se poate crea un xbox one?

Răspuns Câştigător
| IehovaHatesSatan a răspuns:

Presupun ca vrei sa spui un *cont* pe Xbox One, nu un Xbox One ca atunci trebuie sa cumperi consola intai happy
Ca sa iti faci un cont: https://account.microsoft.com/account?lang=en-us si dai pe 'Create a Microsoft Account'
Dupa ce ti-ai facut contul (daca nu ai un cont deja)

Ca sa adaugi un cont pe Xbox:
1. Dai drumul la consola si apesi butonul de Xbox de pe controller (in coltul stanga sus ar trebui sa zica 'Press *simbol cu xbox* to sign in). Asta ar trebui sa deschida meniul.
2. Pe urma dai in jos in partea stanga unde spune 'Add new'
3. Introduci adresa de email a contului Microsoft (ex Outlook sau Windows Live) sau alt email care vrei sa il folosesti, si pe urma dai enter
4. Pe urma iti introduci parola si dai Enter din nou
5. In final, ar trebui sa te intrebe de nivelul de securitate care il vrei pe cont
Si gata

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Cum adica sa il creezi?
prim magie, voodoo, hoodoo, Wicca?

xbox nu e nici computer Apple nici laptop de la eurocom.com nici desktop, asa ca are o configuratie foarte fixa... daca la asta te-ai referit

| costiceacristian200 explică:

Jocuri pentru Android!