| Mărăcineee a întrebat:

Puteti sa imi spuneti cea mai buna pereche de casti de telefon pana in 110 lei? Maxim 110. Si sa nu fie din acelea sport.

4 răspunsuri:
| TediiL a răspuns:

Cauta pe Emag

| cristi202 a răspuns:

Https://altex.ro/casti-in-ear-philips-she3555wt-00-alb/
Eu le am pe negru. De vreo doua luni. Si sunt perfect multumit de ele. Se aude bine si clar si in trafic greu, pe bicicleta. Si materialele din care sunt facute sunt rezistente, am mai avut din acelasi material niste casti Nokia, m-au tinut ani, s-au rupt accidental, mi-au cazut cand eram pe bicicleta, o casca a ajuns la roata, si a smuls o de pe fir. Astea insa se aseaza foarte bine in ureche, asa ca nu voi mai avea probleme.

| Mărăcineee explică (pentru CosminFlo):

Legat de a 2-a perrche de la JVC, o detii? Daca da, cum este cablul si cum se aude?