| IonelPacifistu a întrebat:

Salut, puteti sa-mi recomandati un site de unde sa comand un i5 2400? Puteti si sa-mi recomandati o placa de baza ieftina ce poate suporta:
i5 2400
gt 710/gtx 750 Ti/gt 1030
8gb ram ddr3 dual channel
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce inseamna "ieftina"? "nou nout nu prea gasesti", poate doar sh. In ce buget vrei sa te incadrezi?

| IonelPacifistu explică (pentru CM7YRE):

Scuze pentru raspunsul intarziat, as vrea ca procesorul (i5 2400) si placa de baza sa fie maxim 600 lei.

| refx a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro? psid=5710496&utm_source=profitshare&utm_medium=direct_link