| ElenaSt2011 a întrebat:

Puteti va rog sa-mi scrieti cum se numeste aplicatia pentru computer (sau laptop) cu ajutorul careia ceea ce zici cu voce tare este convertit in text scris (de exemplu in format MS Word, sau in alt format)?

Voi cauta eu tutorialul pe www.youtube.com pentru a sti cum sa folosesc aplicatia respectiva.

Am nevoie de asa ceva pentru ca am multe caiete (aproape) pline cu informatii scrise la cursuri de mancare naturista, diverse seminarii, emisiuni televizate pe teme medicale si altele.

Daca as dactilografia fiecare pagina in parte, mi-ar putea lua saptamani bune pentru toate caietele.

Le multumesc anticipat tuturor celor care imi vor raspunde.

Dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| tehno125482 a răspuns:

Funda?