| Anonim075162839401 a întrebat:

Salut,puteti va rog sama ajutati de urgenta,daca se pricepe cineva in dezblocarea site-urilor, mi-am facut odno si am uitat loghinul din fericire mi-am pus mailu si am reusit sa intru pe sait, dar..sora mea si-a facut odno si ea pe emailul meu si cind pun loghinul meu si parola intru drept la ea pe sait,atunci am sters profilul ei iar acuma totusi nu pot deloc intra pe pagina mea, pun codul ce vine de pe odno la telefon dar nimic nu se primeste, poate cineva sa ma ajute va rog?

1 răspuns:
| larrii a răspuns:

Valeu esti certata si cu limba romana si cu limba engleza. trist.