| anonim_4396 a întrebat:

Raspundeti repede va rog, ce ar trebui sa aleg intre HTC desire 510 4g
http://www.emag.ro/......D3J4RBBBM/
sau Samsung galaxy core prime 4g?
http://www.emag.ro/......DVRM3MBBM/

Răspuns Câştigător
| PrivesteCatreCer a răspuns:

Eu ti-as recomanda HTC-ul din experienta mea pare mai atractiv ca specificatii desi sunt aproape la fel, insa HTC-ul are un Snapdragon Quad-core foarte puternic fata de procesorul no name la Samsung.

| anonim_4396 explică (pentru PrivesteCatreCer):

Uita-te pe gsmarena acolo arata specificatiile.Sunt aproape la fel doar ca Samsung are NFC, si care face poze putin mai bune.Dar HTC-ul filmeaza full HD.Deasta nu ma pot decide.

| PrivesteCatreCer a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu vorbea de partea configurari, ma rog, e decizia ta.

| anonim_4396 explică (pentru PrivesteCatreCer):

Pai fa, are aceleasi configurari.

| PrivesteCatreCer a răspuns (pentru anonim_4396):

E vorba de calitatea lor laughing Ia-ti ce iti place laughing

| anonim_4396 explică (pentru PrivesteCatreCer):

Mersi am ales HTC-ul.

6 răspunsuri:
| ApusGamer03 a răspuns:

Eu zic ca Samsung
Pentru ca are programe foarte bune merge si repede si are o calitate foarte buna