| WarHammer02 a întrebat:

Recent am achizitionat o tigara electronica si as vrea sa stiu cum imi dau seama ca trebuie schimbata rezistenta? Se schimba culoarea aburului sau o sa inceapa sa aiba un gust ciudat cand e pe duca rezistenta? Si inca ceva ce recomandati 0.5 ohmi sau 1.5 ohmi? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cristy777 a răspuns:

Din propria experienta iti pot spune ca cand e pe duca: scoate putin fum, gust ciudat si cea mai principala problema e ca nu reuseste sa topeasca lichidul, uneori la absorbtie se simte si lichidu... Fundawinking

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Să zic din experiența soțului meu care e fumător de acest tip de țigare. Depinde de calitatea țigării electronice, unele rezistă foarte mult timp. A lui abia după 2 ani, una dintre ele a cedat. O rezistență stricată va schimba consistența cât și gustul aburului.