| SanautanuMiai a întrebat:

Salut, recent am descoperit o mini problema care ma deranjeaza la laptop-ul meu. Cand conectez castile, sunetul se aude foarte bine insa microfonul nu se muta pe cel de la casti ci pe cel de la laptop. Am intrat in setari la sounds (unde poti schimba microdonul) dar nu imi apare cel de la casti ci cel de la laptop. (detalii posibil utile : Castile au o singura mufa iar laptop-ul la fel. Am windows 10) Dau funda celor care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Ia vezi dacă pe laptop nu cumva e desenat pe jack-ul de căști doar semnul căștilor, FĂRĂ microfon?

| SanautanuMiai explică (pentru sierra1):

Pai cum vreific asta?

| SanautanuMiai explică (pentru sierra1):

Pai cum verific? is cam noob

| SanautanuMiai explică (pentru sierra1):

Mersi, am rezolvat