| anonim_4396 a întrebat:

Recent mi-am achizitionat un pc si am routerul in alta camera si nu vreau sa stau cu un cablu intins pe hol. Ce adaptor wireless imi recomandati. Tin sa mentionez ca am un router gigabit de la RDS cu viteza de 867+300Mbps.

3 răspunsuri:
| viooiv a răspuns:

Sal. Eu folosesa asta; https://www.emag.ro/......743KBBBM/. si merge ff bine.

| Doja a răspuns:

Iti recomand un cablu. Este cel mai rapid, ai mereu semnal, nu ai pierderi date prin beton, ocupi mai putine prize, nu ai probleme cu desincronizari, nu esti supus riscurilor de "hacking" extern etc.

| xerolm13 a răspuns (pentru Doja):

Chiar daca nu pierd viteza prin cablu, vreau un adaptor deoarece vreau sa scap de acel cablu. la mine e o situatie mai naspa in care nu pot intinde un cablu dintr-o camera in alta