| somerandomdude713 a întrebat:

Recent mi-am "confectionat" un PC de Gaming, nu intru în detalii, nu am periferice (am dar sunt nasoale) şi aşi dori sa imi achiziționez un set de periferice Razer, mouse Razer: Naga, Ouroboros sau Deathadder-ul
tastatura Razer:? Ce îmi recomandați
căşti Razer: Keraken sau altceva mai ieftin, nu neapărat Razer dar verde!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-asi recomanda ca tastatura mad catz s.t.r.i.k.e 7, desigur e foarte tare dar trebuie sa ai si bani destui

| leothespoon a răspuns:

Nu iti cumpara periferice razer (maxim Deathadder dar restul nu)
Mouse: Steelseries Rivals (e cel mai folosit in CSGO competitiv)
La tastaturi ai mai multe obtiuni dar eu as recomanda Corsair K series sau de la Roccat ISKU in sus
Casti: Corsair Vengeance, Steelseries SiberiaV2 (daca calatoresti mult), Logitech G430

Daca vrei ceva de calitate cumpara de la aceste brand-uri
(eu am Steelseries Rivals de 1 an si inca merge ca si nou, Roccat ISKU FX de 2 ani si Corsair Vengeance 1400 de 1 an jumate)