| Dani_Daniel_2000_06BP a întrebat:

Salut, recent mi-am cumpărat componente pentru un pc de la placa de baza la rami, SSD, procesor cu placa video integrată. Îi conectez la monitor îi dau drumul și îmi apare pe ecran no video inputa și că se bagă în sleeping mod. Am scos rami, am scos bateria, am verificat monitorul, am verificat cablul nu îi dau de cap ajutor! (în tot acest timp tastatura nu are curent dat mouse-ul da)

1 răspuns:
| Aditu94 a răspuns:

Https://www.facebook.com/groups/336730286395329 intra aici si vei gasi o rezolvare