| Anonymus223 a întrebat:

Salut recent mi-am cumparat niste casti bluetooth si cand le conetez la laptop nu se aud foarte tare, in schimb cand conectez o mufa jack se aud mult mai tare imi spuneti si mie de ce? Mentionez ca la achizitia castiilor nu am primit mufa jack, aceea mufa jack era de la boxe.

Răspuns Câştigător
| Anonymus223 explică:

Binenteles ca nu se ard, sunt compatibile si pe cablu!

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

E normal ca o conexiune prin cablu sa fie mult mai buna! Ma mir cum de n-ai stiut asta...

| Anonymus223 explică (pentru lpavel):

Ma asteptam la asta, ce zici sa le tin pe jack? Presupun ca nu se ard sau ceva?

| Anonymus223 explică (pentru Anonymus223):

Mersi de ajutor!

| Anonymus223 explică (pentru Anonymus223):

Binenteles ca nu se ard, sunt compatibile si pe cablu!