| Liviu321 a întrebat:

Salut, recent mi-am reinstalat windows ul. Am downloadat google chrome si la instalare surpriza: calculatorul dvs. nu suporta cerintele minime ale programului. Eu stiu ca am un PC praf rau dar pana sa reinstalez windowsul foloseam tot Chrome si mergea perfect. Care sa fie problema? Imi puteti da o varianta mai veche de google chrome? Mozila mi se pare slab.

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Ce windows ai instalat? daca e acelasi ca inainte, atunci ar fi trebuit sa mearga, daca e altul atunci probabil driverele sunt prea vechi, deci da, trebuie sa-ti schimbi pc-ul in final, dar totusi poti instala un Xp sau windows98, si atunci o sa mearga decent(pana il mai folosesti).

| Adminul000 a răspuns:

Si eu zic la fel ia-ti alt pc mai puternic!

| AndreescuMMO a răspuns:

Sfatul meu este sa iti schimbi PC`ul laughing

| Cristian_George_1998 a răspuns:

Cred ca aveai o versiune mai veche de Google Chrome. Incearca sa cauti una mai veche.

| MiculAjutor a răspuns:

S-ar putea sa nu ai driver-ele instalate.Cauta cd-ul din cutia placii de baza si istaleaza driver-ele.