| anonim_4396 a întrebat:

Recent mi-am schimbat procesorul si primesc bsod (blue screen of deadh)in timpul ce am Turbo Eco Boost Enabled. Daca il dezactivez totul merge perfect.

2 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Nasol.

| nicu991 a răspuns:

Multumim pentru informatiile oferite. Sunt foarte pretioase pentru noi. Eu unul apreciez.

Macar formuleaza o intrebare calumea care sa includa specificatiile hardware din care este alcatuit sistemul tau de calcul, software-ul utilizat, sistemul de operare etc.