| BL4J a întrebat:

Salut!
Revin cu o întrebare probabil imposibilă...
Mai demult aveam o persoană la follow pe Instagram și odată i-am dat unfollow (nu știu de ce) și acum vreau să o regăsesc dar nu mai țin minte cum o chema. Știu că am făcut odată un screen shot din greșeală la profil pe care l-am șters apoi.
Dar mi-am dat restart la telefon acum o lună.
Știți vreo aplicație cu care pot să recuperez poze pierdute înainte de restart? (am acces și la laptop, nu contează dacă e de PC sau Android).
Sau vreo altă metodă cum să văd la cine am dat follow mai demult?
Mulțumesc dacă aveți o metodă happy

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi daca reusesti din Magazin Play cu All Data Recovery
Dacă nu ți-a fost de niciun folos, incearca si aplicatia numita exact asa:
"Recuperare profunda & reciclare fotografii sterse

Sunt și altele, ia-le pe rând.

Dar daca ati avut urmaritori comuni, caută in listele lor. O reperezi mai ușor.

| BL4J explică (pentru floresdemayo):

Am să încerc!
Dacă reușesc o să îți dau fundă!

| floresdemayo a răspuns (pentru BL4J):

Lasă fundele...
Dacă eram băiat, îți ceream fata. ))

Lăsând glumele la o parte, vezi si aplicatia Recover Deleted Photos restore deleted pictures

10 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nu i-ai apreciat nici o poza măcar?

| BL4J explică (pentru Catrice):

Nu țin minte, dar știu că i-am văzut story-urile
Și îmi amintesc cum arată la față

| Catrice a răspuns (pentru BL4J):

Ca puteai da o căutare, nu de alta.

| BL4J explică (pentru Catrice):

Spune-mi mai multe

| Catrice a răspuns (pentru BL4J):

Ce mai multe?
Găsești în setări, la aprecieri toate pozele apreciate.

| Rihanna20B a răspuns:

Doar tu i-ai dat unfollow. S-ar putea să te urmărească. Caută-l la urmăritorii tăi. Dacă nu te urmărește caută la likeuri. Poate au rămas. Altceva nu știu ce ai putea face

| BL4J explică (pentru Rihanna20B):

Am făcut dar nu este
Am revenit cu o informație nouă,
Îmi amintesc numele de familie a acelei persoane, dar nu știu prenumele. Știe cineva ce aș putea face? Era o persoană publică cu vreo 2.000 urmăritori

| BL4J explică:

Am găsit-o!
Mulțumesc pentru tot!
Nu știu cui să îi dau fundă