| Pietricel a întrebat:

Revin cu o noua intrebare despre acest cooler pentru laptop. Se poate inclina jos saa fie ca un cooler de laptop normal sau ramane inclinat? Urgent va rog. Urgent din nou. Fundaaa si mersi. https://www.flanco.ro/......negru.html

2 răspunsuri:
| CatGirl a răspuns:

Uita-te atent la poze. Dupa cate am vazut, se poate inclina si in jos, ca un cooler normal.

| LinxCont a răspuns:

Dupa cum arata pozele, daca laptopul e pus pe o masa, racirea e eficienta numai daca coolerul e inclinat ca sa intre aerul de jos in sus la cele 2 ventilatoare, altfel nu au de unde sa traga aer.