| tommyy a întrebat:

Revin iar cu o intrebare la care sper sa primesc un raspunsbig grin.De curand mi-am cumparat un telefon nou(Samsung Galaxy mini), dar am o problema...nu stiu sa conectez telefonul la PC prin USB.Nu imi apare nimic, am un card de 2GB.Am vazut ca mai multe pers.au aceasta problema.Doresc un raspuns cat mai detaliat.THANKSbig grin.

2 răspunsuri:
| Claudia_4756 a răspuns:

Pfai mamatata lumea are telefoane din astea?laughing is bune si eu am si nici eu nu stiu cum sal conectez si am incercat in toooate modurile posibile nu mi-a iesit nici cum si m-am resemnat cand mi-am bagat net pe el mi-am downloadt muzica pozele le-am pus direct pe facebook din tel...altceva nu am avut ce facethinkinghappy

| LostHappiness a răspuns:

Asa pateam eu la mp4, si s-a dovedit a fi de vina cablul. Incearca sa il schimbi sau daca nu, ia un stick din ala USB de Bluetooth. happy Bafta!