| mafiot1 a întrebat:

Salut.Router-ul meu de acasa merge continuu de 15 Ani.Al vostru de cati ani merge continuu fara sa ii dati restart? PS:Nu am server sau altceva.

29 răspunsuri:
| alexandruanghel a răspuns:

Al meu merge de 5 ani. nu trebuie sa ii dai resetare sau etc

| Doarof3 a răspuns:

Al meu de 3 luni cel mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca si routerul merge, inseamna ca ai fumat multe, foarte multe etnobotanice.

Răspuns utilizator avertizat
| siriusblack98 a răspuns:

De curiozitatea, ce router ai? pare foarte bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mafiot1):

Ti-am zis ca ai fumat etnobotanice. Deja te imaginezi prin filme cu mafioti.

Răspuns utilizator avertizat
| PainTech a răspuns:

Am o intrebare : Unde locuiesti? Daca curentul electric merge in continuu de 15 fara nicio pana de curent, cred ca ma mut acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mafiot1):

Alo? Spitalul de psihiatrie Săpoca? Aveti un candidat care se simte ofensat atunci cand ii spui ca este consumator de etnobinatice. Mai rau de atata, se pare ca este consumator de heroina sau cocaina.

Mai usor, frareee! Vezi ca deja te imaginezi Jason Statham.

Răspuns utilizator avertizat
| JackR a răspuns (pentru PainTech):

Buna observatia asta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru PainTech):

El locuieste intr-un alt univers. Sub efectul etnonotanicelor deja se imagineaza pe Venus sau Pluto.

Răspuns utilizator avertizat
| LPCTSTR a răspuns (pentru mafiot1):

Dragul meu, violenta verbala pe TPU este interzisa thumbs down
Astfel TPU iti ofera 2 optiuni: 1. Devii neutru in astfel de cazuri si nu mai continui cu violenta verbala si 2. iti inchizi contul de TPU si te bati cu fraieri,cocalari, draci, alchoolisti, drogati, etc. cat vrei tu, asta pana nu ti se suspenda contul pentru limbaj inadecvat, ostentativ sau care instiga la ura.
Te sfatuiesc sa stergi/modifici postarile pentru a nu ti se suspenda contul.
Cu mare drag, Cookiewinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mafiot1):

Comportamentul tau online ne arata ca esti consumator. Sau... cred ca ai fost violat rau in scoala generala de ai ajuns sa te comporti asa. Sau ai fost in puscarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Baiatul acesta este de culoare maronie cu camasa stramta si burta iesita afara din camasa, lanturi de aur ( furate ) atarnate la gat; camasa Gucci, din picioare ii sar papucii laughing ( Noaptea Tarziu laughing ) are pantaloni de stofa si ciorapi albi peste pantaloni laughing, mustata si palarie. Cred ca e gen cutitar.

Etnie rroma.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mafiot1):

Prea multe etnobotanice. Deja te imaginezi prin QATAR. Cred ca nu ai idee unde se afla QATAR pe harta si ne aduci noua in subiect. Vai de tine... cred ca in loc de pat dormi pe rogojina, stai cu inca alte 30 rude ale tale inghesuiti in 10 metri patrati, mai aveti si un cal prin incapere care mai prinde si unda wireless. laughing auzi, QATAR laughing

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este ok sa judeci dupa modul in care vorbeste o persoana.
Ca exemplu ma dau pe mine, cand sunt in preajma unor omaeni mai mari decat mine(ma refer la rude/profesori) sunt mai mereu "adormit", gesticulez si vorbesc putin, iar sunt cu prietenii, pot spune ca sunt mai ceva decat un rrom happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mafiot1):

Traiasca Google. Asa pari si tu destept.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mafiot1):

Pacat ca nu prea ai invatat sa te comporti in mediul online. Socializare p.a. Educatie din jungla.

| HazelEyes77 a răspuns:

Cred ca de 6 luni cand l am cumparat. Oricum cel anterior nu a tinut prea mult fara sa fie resetat.

| anonimg a răspuns:

Poate te referi la tabloul electric, si nu la router. Ala cred ca merge de 15 ani de cand te-ai nascut -si chiar mai inainte. happy

Acum nu trebuie sa te superi pe raspunsurile noastre. Noi credem ca sti de gluma. De aceea nu trebuie sa te superi pe noi.
cand este vorba de o nevoie, oferim raspunsuri cat se poate de serioase si la probleme delicate. Dar este imposibil ca sa nu zambim (si vorbesc serios aici) cand auzim ca un router merge de 15 ani -si fara probleme.
Raspunsurile pe care le-ai primit nu sunt ca sa te ia peste picior; ci pur si simplu ca noi credem ca ai pus "intrebarea" spre amuzament; de aceea ai si primit astfel de raspunsuri. Dupa un timp cand o sa te uiti peste intrebare si raspunsuri o sa vezi ca am dreptate. Este ca si cum ai spune ca ai o dacie 1300 si merge fara vreo revizie.

Răspuns utilizator avertizat
| anonimg a răspuns (pentru mafiot1):

Oricumm ar fi, eu zic ca sa te bucuri la glumele noastre si sa nu te superi pe noi. Ce s-a scris pana acum s-a scris; nu mai conteaza.
Sa ne bucuram unii de altii -si la bine si la greu.

| AdyAndreea91 a răspuns:

Din 2011