| downloadjocurionline a întrebat:

Salut, Rulează windows 10 Pe pc-ul âsta: Processor Intel core 2 duo E8600 3.33GHz 3.34GHz, 4GB-Ram,
placă video 9800GT
GDDDR3 256-Bit 1-GB

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Da, rulează chiar foarte bine.

5 răspunsuri:
| MitzaaRulzz a răspuns:

Normal, specificatiile sunt foarte ok, parcă ai venit numai să te lauzi aici laughing

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru MitzaaRulzz):

Esti idiot sau asa iti place tie sa pari? Cu ce sa se laude, cu un sistem care era mid-range acum 6 ani?

| KodrutZ a răspuns (pentru downloadjocurionline):

Nu, nu poti sa te lauzi. Decit la agarici de-alde Mitza. Oricum, e de apreciat faptul ca inca nu s-a prajit 4890-ul ala.

| Dinu_Madalin_1998_iEtw a răspuns:

Da. dar te sfatuiesc sa nu iti bagi windows 10 pentru ca nu este terminat