| LoveSleep a întrebat:

Salut, Sărbători...în fine.

Am chef de un fifa și cum '15 e de tot căcatul, mă gândeam la un '08.
Doar că, "fifa 08 requires hardware graphics acceleration". Chiar nu merge pe windows 8 sau există ceva ce pot face?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, sărbători şi ţie.
Nu ştiu ce poţi face.
De unde l-ai descărcat?

| Doub a răspuns:

Ieşi afară şi ia-ţi o minge.
Baftă.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Noob.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista, descarca alt joc. Dream league soccer sau soccer manager, si astea-s faine. Acum da-mi funda :]]

| LoveSleep explică (pentru Doub):

Ce culoare să fie mingea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar există soluţie... windows 7 sau Xp laughing.
Voiam să-l descarc, eram dispusă să învăţ ca să-i demonstrez cuiva că pot să-l bat la orice joc, nu doar cele alese de mine.

| Suck a răspuns:

Eu numa 07 joc, îți dau clasă ungure.

| LoveSleep explică (pentru Suck):

Și eu joc doar 07, dar sunt prea multe combinații și buguri.
Când vrei să te bat?

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Roz.

| Suck a răspuns (pentru LoveSleep):

Rectifică replica...trebuia să zici " cât mă costă să joc cu tine?" laughing