| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a întrebat:

Salut.
Se merita sa iau un s6 edge la mana a 2-a cu 1200 ron?
Adica daca se mai merita sa dau banii pe un telefon din 2015.

7 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Cu 1200 de lei, nu. O ruda si-a cumparat s6 edge aproape nou-nout, fara zgarieturi cu 800 lei.

| Marius-Andrei_Olteanu_1996 explică (pentru Alfred0703):

De unde?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Marius-Andrei_Olteanu_1996):

Daca si-a cumparat ala repede si tu? Cine stie de ce l-a vandut atat de ieftin.

| Frank51 a răspuns:

In stare perfecta, fara nici-o zgarietura merita maxim 8-9 mil.

| RB26DETT a răspuns:

Nu se prea merita sa dai banii pe un s6, bateria nu este foarte mare, cu greu te va tine o zi, sistemul de operare este greoi, foloseste multe resurse, nu ai slot de card, deci ar fi bine sa fie cel de 64 daca tot vrei sa-ti iei s6, in rest e un telefon ok, arata foarte bine, materiale de calitate dar eu unul n-as da 1200 pe un s6, la banii aia poti gasi si s7 care e mult mai bun.

| FlacaraVie123 a răspuns:

Nu merita, am vazut s6 edge in conditii 10/10 pe olx la preturi de 800-900 poate si mai putin, nu te grabi, asteapta si o sa gasesti pretul potrivit la telefonul potrivit

| gelu1970 a răspuns:

Nu