| florinel0146 a întrebat:

Se merita sa schimb un Samsung J3 cu un iphone 7 replica? As vrea si niste detalii despre replica. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Nuuuu.....nu face greseala pe care am facut-o eu. Telefonul e bun doar sa dai un apel, un mesaj si atat! E pentru a te da mare. Acum pe langa replica mai am un Samsung S5 pe care ma bazez si am Facebook, Insta, Whattsap si jocuri.

In general, replicile sunt penteu a te da mare si atat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita, replica o sa fie mai ''proasta'' decat J3

| Emy2004 a răspuns:

Salut,nu merita sa faci schimb cu un iPhone 7 replica deoarece probabil este un Android care este pus acolo ca sa para că e iOS.