| vass19 a întrebat:

Salut, se poate afla istoricul accesat pe internet de la numarul de telefon?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Intrebarea are o doză de ambiguitate și cred că vrei istoricul navigării pe net, caz in care uită-te aici:
https://support.google.com/......swer/95589

| vass19 explică (pentru sierra1):

Nu vreau istoricul navigarii pe net de pe un telefon anume, internetul poate fi accesat de pe telefon si in cazul in care n-ai cartela in el, folosind o conexiune wifi, in care si se salveaza in istoricul google-lui ce ai accesat pe net. utilizand o cartela de la o retea (Vodafone, Orange, nu conteaza) sunt sigur ca undeva pe net exista o baza de date cu instoricul pe care l-ai accesat de pe MB de la cartela, voiam sa stiu daca se poate gasi pe net acest istoric

| sierra1 a răspuns (pentru vass19):

Vass, tu vrei să pui vreo bombă pe undeva?

| ponturi a răspuns:

Probabil dacă ai numărul înregistrat într-o aplicaţie, sau un serviciu on-line. Dacă ai abonament e mult mai simplu te loghezi direct pe site-ul reţelei şi platforma lor îţi oferă istoric convorbiri, dacă nu ai telefonul înregistrat este mai greu trebuie cerut desfăşurator de la operator.

| suntserios a răspuns (pentru ponturi):

Si ce treaba are istoricul convorbirilor cu istoricul de internet?

| ponturi a răspuns (pentru suntserios):

Ai dreptate am înţeles eu greşit întrebarea sau nu a fost completă...

| vass19 explică (pentru ponturi):

Am nevoie sa accesez istoricul de internet nu cu cine am vorbit

| Someoneeene a răspuns (pentru vass19):

Pentru asta te folosesti de contul google

| ponturi a răspuns (pentru vass19):

E bine să cunoaștem ce browser navigator de net folosești, chrome, opera cel implicit de pe telefon.De obicei găsești in history.