| Filipescu a întrebat:

Salut, se poate conecta laptopul la tv prin usb?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prin vga, hdmi, wifi share screen

| Goete a răspuns:

Nuil va re unosste televizorul- ii poti conecta un pendrive sau un SSD sau SDD, in prin ipiu NTFS

| Simpatic a răspuns (pentru Goete):

Si acum in limba romanawinking

| Goete a răspuns (pentru Simpatic):

Tastatura, tastatura... ziceam - sau incercam sa scriu - ca televizorul nu va recunoaste laptopul si laptopul nu transmite video prin usb, dar ca poate conecta la TV un pendrive sau un disc dur SDD sau SSD, care in principiu (cel putin la televizoarele mele) trebuie sa fie formatate in NTFS pentru ca sa le recunoasca.

| Simpatic a răspuns (pentru Goete):

Mi-am dat seama ca e de la tastarea gresita dar am vrut sa rad si eu cum fac si altii la adresa mea zicand ca sunt analfabet, de fapt toti romanii suntem priceputi la gramatica si politicawinking

| Goete a răspuns (pentru Simpatic):

Roman roman, eu nu sunt. Dar ii multumesc tatalui meu vitreg ca m-a invatat romaneste

| Digikey a răspuns:

Nu.