| Marius_Neacsu_1992 a întrebat:

Salut.

Se poate conecta un sistem home cinema la pc? Modelul este acesta: http://www.philips.ro/c-p/HTS3538_12/home-theater-5.1
Multi mi.au zis ca se poate, dar se aud decat doua boxe, restul nu.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Normal ca il poti conecta. La fel si eu am un sistem 5.1 si il conectez la laptop atunci cand vreau sa ma uit la un film. Vor merge toate boxelewinking

Bft!

| Marius_Neacsu_1992 explică (pentru Jipa95):

Multumesc pentru raspuns. Baiatu de la magazin mi-a spus ca are iesire RCA, sincer eu nu ma pricep la asta si ca imi trebuie cablu jack 3.5 mm.

| Marius_Neacsu_1992 explică (pentru Jipa95):

Multam pentru raspuns. Mi.e ca am dat banii de pomana, un prieten mi-a spus ca e decat pentru tv laughing. Baiatu de la reprezentanta mi-a spus ca are iesire RCA si ca se poate conecta la pc, acum eu habar n.am, nu le am in domeniu.