| berlin a întrebat:

Salut se poate instala windows fara cd sau stick exista programe pentru asa ceva?

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai citeste si vizioneaza ce scrie aici: https://videotutorial.ro/......ial-video/
Trebuie doar sa te duci cu HDD-ul la un alt PC. Sa nu incerci sa instalezi Windowsul pe alt PC ca nu va merge la tine.

| untu a răspuns:

Nu se poate instala automat windows pentru ca la instalare se sterg automat totul, chiar de pe toate diskurile HDD si ramane fara sistem! Trebuie sa ai o copie windows 7 de pe DVD sau de pe USB Memory Stick!

Răspuns utilizator avertizat
| untu a răspuns (pentru ramon2473):

Cred ca ai dreptate, am verificat si am vorbit cu cineva si mi-a zis ca se poate asa fara DVD sau CD sau USB Stick! Imi cer scuze! Dar trebuie sa avem o copie de rezerva in caz lipsa semnal internet sau defectiune de pe laptop! O mica preventie nu strica!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara mediul de stocare, nimic nu se poate face.

| Ironwin a răspuns:

Da, poti incerca si prin LAN, uite aici un tutorial : https://videotutorial.ro/......ial-video/

| AKARA0 a răspuns:

Nu prea poți

| DamianTPU a răspuns:

Buna!
Avand in vedere ca atunci cand PC-ul nu are sistem de operare nu poti sa faci mai nimic pe el, nu. Nu poti sa instalezi un Windows fara CD sau un Stick.