| Child a întrebat:

Se poatre sterge un video pe care l-am incarcat deja pe Youtube?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate si e usor happy.
Intrii pe yotube, intrii pe cont si sus in dreapta iti va aparea numele, dai click pe nume si apoi pe Manager Video ( Video Manager), de acolo dai click pe Incarcari ( de obicei te duce automat yt-ul acolo) si iti vor aparea videoclipurile. Bifezi casuta din stanga a videoclipului pe care vrei sa-l stergi si apoi dai la Actiuni -> Stergere. big grin

winking

1 răspuns:
| andreea11Secret a răspuns:

Da se poate.Dai la settings[ca sa-ti apara dai pe click pe butonul din stanga a mouselui] si o sa-ti apara ''Deny''.dai click acolo si-l stergi.