| TheDarkDragon a întrebat:

Salut, se pot cumva face rost de huse de silicon pentru telefoane la comanda pe internet? Am cautat una pentru Philips x586 la magazine dar nu gaseam si mi-a zis un vanzator ca se poate face la comanda.Stiti cumva de unde daca se poate?

5 răspunsuri:
| TheDarkDragon explică (pentru Cannibal):

Eu am zis huse de silicon.Acolo nu au asa ceva.

| Țară111 a răspuns:

Eu îți recomand să îți dai comandă de pe eMag sau Altex, sunt foarte bune și foarte ieftine husele la telefoane, eu mi-am dat comanda de pe eMag și mi-au ajuns așa cum m-am așteptat!

| TheDarkDragon explică (pentru Țară111):

Dar nu au pentru telefonul asta.

| Țară111 a răspuns (pentru TheDarkDragon):

Nu știam, îmi pare rău, poți să mergi la Orange, Vodafone sau telecom, poate acolo au,