| NakaTaka a întrebat:

Salut si la multi ani fetelor de 8 martie. Eu am viteza la internet de 6 mbps si upload speed de 0, 10-24 mbps. Cum se face de viteza de upload e asa de mica? Cum as putea sa ``egalez`` cele 2 viteze? Sau macar cum sa mai maresc viteza de upload caci vreau sa ma apuc de YouTube si cu viteza asta...

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

De egalat nu vei putea niciodata dar daca vrei upload mai bun schimba abonamentul pe un net mai bun! Numai asa poti!