| echo1700 a întrebat:

Salut si nu in primul rand la multi ani! Ce sa fie,ce sa fie,sunt nehotarat si sper sa nu fac vreo greseala si dupa sa-mi para rau,
Vreau sa-mi cumpar un laptop nou si nu stiu ce sa aleg, ma bazez pe voi eu am facut o lista din 10 laptopuri doar acestea au mai ramas favoritele!
Dell sau Hp,modele le gasiti mai jos,vreau sa il folosesc pentru Browsing,youtube etc si putin pe partea grafica, Sony vegas, photoshop! dau funda! Multumesc! Daca nu sunteti de acord astept alte pareri!
___________________________________________________

http://www.emag.ro/......E4WD7BBBM/
___________________________________________________
http://www.emag.ro/......DFKRXBBBM/

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Ideea e ca ambele alese de tine acolo nu o sa se miste prea repede, deci nu poti sa ai asteptri de la nici unul. Si la 600 lei nou nu prea gasesti.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sa inteleg ca le cumperi sh sau cum?

| echo1700 explică (pentru sltlp):

Cel mai probabil le cumpar mai repede sh, deocamdata nu prea imi permite bugetul am doar 600 lei la ora actuala daca as mai astepta il pot cumpara nou dar ce rost are, am deja un pc eu vreau decat asa sa il tin dupa mine, eu zic ca e mai portabil asa

| RAY a răspuns:

Http://www.emag.ro/......E4WD7BBBM/

dar nu-i nu stiu ce, sunt slabute man

| echo1700 explică (pentru sltlp):

Am uitat sa sa mentionez, sus am spus nou,...da este posibil si noi sunt anumite firme din Bucuresti care se ocupa cu asta, un fel de amanet