| AlexandarAlx a întrebat:

Salut, sora mea a pus parola la telefon(nu are smartphone) si a gresit parola acum cere pukul, are abonament pe cosmote, am incercat sa ii aflu pukul dar imi cere nu stiu ce cod sa bag
Ce sa fac?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Minnie_Kitty_1999 a răspuns:

Pai...daca nu mai aveti cartonasul ala in care era prinsa cartela...du-te la Telekom si ti-l deblocheaza acolo.

| Marius_Bandoiu_1993 a răspuns:

Apelezi 1234 de pe alta cartel Cosmote, apesi 1 pentru limba romana, dupa care apesi 4 pentru codul puk, si la o sa iti ceara numarul de telefon pentru care frei sa afli codul puk. success!