| anonim_4396 a întrebat:

Salut,sper sa ma ajutati fiindca situatia scapa de sub control.Deci detin un Televizor LED Samsung, 80 cm, Full HD 32EH5000 de vreo 4 luni.De la un timp adica de vreo 2 saptamani se aprinde singur si doar noaptea.Chestia asta mi s-a intamplat de doua ori dar la ore si zile diferite ca altfel ziceam ca e programat sau ceva dar m-am uitat si in setari si nu este aceasta optiunea sa se aprinda singur.Precizez ca eu ziua cand il pornesc se afiseasa logo-ul Samsung si dispare dupa 3 secunde asta e normal dar seara cand a pornit din senin nu a mai aparut logo-ul.Credeti ca e ceva paranormal?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KingMidas a răspuns:

Fantome ce sa mai. Religia mesa

| godfather1997 a răspuns (pentru KingMidas):

Am luat in calcul si ipoteza ca un fenomen paranormal ar putea face asta pentru ca pana acum nu am patit asa ceva.Dar poate sa fie si tv-ul de vina cu toate ca este nou nout si este si Led

| Cristina_Airinei_1983 a răspuns (pentru godfather1997):

Am aceeași problema! Cum ați rezolvat- o? Mulțumesc anticipat!

| Floree99 a răspuns:

Se poate sa fie si ceva paranormal. Depinde. Led-ul poate e fabricat de cineva care a murit de curand sau inainte sa il cumperi tu, o persoana care a vrut sa il cumpere dar nu a avut posibiltatea, sila dorit foarte mult dar la scurt timp a murit. Spiritele in general nu pleaca daca inainte sa moara au avut ceva de rezolvat pe pamant si din cauza decesului nu a mai rezolvat. Cel mai bine e sa vi sa sfintesti asa incat spiritul sa plece pe lumea cealalta cu sufletul impacat. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking