| anonim_4396 a întrebat:

Sper sa nu fie luata-n râs întrebarea mea. Spuneti-mi cum as putea, ce as putea face ca un laptop vechi sa se strice mai repede? Oricum e in coma, multe nu mai are, e intr-o faza nici nu mai merge bine dar nici nu te lasa. Cu ajutorul unui program zice ca mai functioneaza cam 8%. Cum as putea sa fac sa se strice complet, finish fara sanse de recuperare. Oricum a zis când e gata, asta e. E vorba despre un laptop al mamei, a fost al meu pe vremuri, iar acum foloseste altul + acesta in coma ca rezerva. Vreau sa se termine odata cu el, sa i-l dau pe al meu iar eu sa-mi cumpar altul. Deja m-am saturat de starea laptopului respectiv, e precum un om in moarte clinica, leguma, moartea-n vacanta.
Oare ce as putea sa fac? Sa sterg ceva din folderul Windows? Sa tai ceva fire sau ce naiba sa-i fac?

3 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Scoatei hard diskul

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru BostanDaniel1974):

Ceva mai simplu.

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru anonim_4396):

Inchidel si inainte sal deschizi tine apasat pe tasta f2 si butonul de pornire amandouo odata si il lasi asa