| catalin542000 a întrebat:

Spune-mi și mie te rog, când am făcut pagina de Youtube, la secțiunea despre am pus componentele pcului pe care îl aveam (adica in 2014). Acum, de vreo doi ani(adica in 2018) am cumpărat un alt pc și am modificat secțiunea despre. Toate bune și frumoase. Problema este ca atunci când cineva cere un link de la canalul meu de Youtube si il dau ori prin messenger orice eventual il pun pe Facebook, acolo dedesubtul linkului știți ca apare poza de la Youtube(poza ta de profil) numele canalului și sectiunea despre, (ma rog, cât poate cuprinde din ea.) Si acolo un loc sa scrie datele modificate de mine la despre, scrie tot datele "vechi" pe care le-am avut.
La fel și numele canalului, la început a fost CoolGames, acum este *** EuroGames *** și când postez linkul cu canalul meu de Youtube, un loc sa apară numele *** EuroGames ***, apare tot CoolGames. Aceeasi treaba și cand dau la statistici Youtube. Un loc sa îmi apara numele actual, îmi apare numele vechi. Exact axa este si cu secriunea despre cand distribui un link de la pagina mea de Youtube. Deși, sectiunea despre este schimbata.

Si nu înțeleg de ce mi se intampla asta?
Dar alții care își modifica numele canalului sau sectiunea despre, sa înțeleg tot asa pățesc?