| daniel2forea a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri si aplicatii pentru android.

Răspuns Câştigător
| Emerad a răspuns:

Uite lista mea personala cu jocuri care mi se par destul de interesante:
-Dead Trigger
-Jetpack joyride
-Into the dead
-Eternity Warriors 2
-Minecraft (Pocket Edition)
-Real Football 2012-2013 (amandoua sunt super)
-FLOW (e un joc simplu dar tine de plictiseala)
-Monopoly
-Zombiewood
-Star Warfare:Alien Invasion
-NOVA 2 / 3 (daca ai un telefon mai bun)
-Six Guns

Iar despre aplicatii nu prea stiu ce sa zic ca nu le folosesc prea des dar poti incerca astea :

-SPB Shell 3D (e interesant programul insa e destul de scump pe Market (49, 11 ron)
-Smart tools
-MyScript Calculator

Toate aste depind de gusturile fiecaruia, ele nu se discuta daca stii la ce ma refer.

2 răspunsuri:
| MaNNNy a răspuns:

Jocuri : Subrway Surfers; Windsuit; Talking Tom 2; Boss; Boss2; AngryBirds Star Wars; Pou etc.