| Emanuel_Cocut_1999 a întrebat:

Salut, spuneți-mi și mie care din cele 2 laptopuri este mai bun Lenovo ideapad G780 M84AVGE Notebook (43, 9cm (17, 3"); Core i7; 8GB RAM; 500GB HDD; Win8) SAU Lenovo Laptop G780 (21823TU) Intel Core i7 3520M (2.90 GHz) 8 GB Memory 1 TB HDD nVIDIA GeForce GT 630M 17.3" Windows 7 Home

4 răspunsuri:
| Darkangelzn a răspuns:

Lenovo Laptop G780 din punctul meu de vedere este mult mai bun!

| AndreiDesire a răspuns:

Este clar ia-l pe al doilea este mai bun are 1 TB si windows 7. P.S. nu recomand windows 8

| TGeo a răspuns:

Lenovo Laptop G780 este mai bun

| AndreyVineCuIntrebari a răspuns:

Recomand a doua optiune deoarece un Notebook nu este foarte performant, si are limita cu privire la ce poti deschide pe ecranul preincipal si are o grafica de maxim 1366 x 768!
Sper ca ti-am fost de ajutor happy!