| MOppp03453 a întrebat:

Spuneti-mi un laptop bun pana in 5000 de lei.Si am vrut sa va mai intreb daca pot incarca bateria laptopului cu un incarcator portabil de telefon?

17 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si am vrut sa va mai intreb daca pot incarca bateria laptopului cu un incarcator portabil de telefon? ...asta a fost tare...greu cu tehnologia asta!

| SasNetRomania a răspuns:

Salut in primul rand nu te lua dupa toti anonimii care dau sfaturi.
2) Ce laptop doresti?
3) La ce vei folosi acel laptop?
4)Cand vrei sa faci achizitia?
5)Alte accesorii detii?
6) Vrei un laptop subtire?
Raspunde la aceste intrebari si iti voi recomanda cel mai bun produs pentru tine.

| Salontanul a răspuns (pentru SasNetRomania):

Ce te recomanda pe tine in plus de nu esti un anonim ca ceilalti?

| SasNetRomania a răspuns (pentru Salontanul):

Dai un search pe google cu numele meu si afla cine sunt.
si alta data nu mai pune intrebari de prost gust.

| Zaygon a răspuns (pentru SasNetRomania):

Fiecare stie trickuri si chestii daca ii place sa cerceteze. Chestia aia cu cel mai bun laptop pentru tine e relativa. E opinia ta si noi putem sa fim sau nu de acord cu tine.
Eu as fi mers pe ceva din gama ROG daca ar vrea putere de calcul si poate ceva din gama Yoga daca voia portabilitate.

| SasNetRomania a răspuns (pentru Zaygon):

Ti se pare ca am recomandat eu vreun laptop aici? Pana nu imi raspunde omul la cateva intrebari nu ii recomand nimic.
ROG/Alienware sunt doar niste branduri cu un design frumos nimic mai mult, toate au aceleasi piese in interior vorbesc de branduri amd/Intel/nVIDIA/etc.

| Salontanul a răspuns (pentru SasNetRomania):

Marele maestru! Nici sa scrie corect nu stie. A auzit dracu' de tine!

| SasNetRomania a răspuns:

@Salontanul
stai jos ai 4.
cat timp TPU imi corecteaza automat mesajul nu imi poti spune mie ca nu stiu sa scriu amice.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SasNetRomania):

Imi e mila sa iti dau atentie asta e clar.
Dar iti dau totusi putina atentie asta ca sa nu plangi.

| SasNetRomania a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu cine te certi? ti se pare ca am vorbit cu tine?
stai in banca ta daca esti afon in IT-C...pe net toti se pricep pacat ca in realitate fara net si fara prieteni sunteti prastie cu luneta.
Apropo mai citeste o carte, ai nevoie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SasNetRomania):

Ce sa ma cert ma cu tine?
Tu stai dracului in banca ta si recomanda din punctul tau de vedere nu veni tu cu prostii peste altii.
Nu e vina mea ca rahatul asta de site umbla la raspunsuri dar tu in loc sa te dai cu capul de pietre stai si poluezi acest site care si asa e vai de el.

Valea bai mistocarule si freaca menta la coltul strazii.
Ce mama dracu stai aici?
A ajuns internetul cumva si la tine in mahala?

| SasNetRomania a răspuns:

@TabFury
Repet, ti se pare ca am recomandat ceva EU? Esti orb sau n00b?! Nu pot recomanda nimic pana nu stiu ce vrea viitorul client.
Daca e vai de el acest site pentru ce stai pe el? Esti tipic romanesc. te dai mare destept cand colo esti un copil generatia facebook..care in afara de Facebook si fetite nu stie.
Nu sunt mistocar, sunt direct daca nu iti place ca te fac de ras ca esti prea fraier pentru 2016 atunci mai bine taci.
Cand aveam eu net prin 97 tu nu erai nascut copilas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acesta e foarte bun si nu strica ochii.

http://www.altex.ro/......b-free-dos

| Yasmin875 a răspuns:

Eu am laptop Toshiba.Am dat 3000 de lei pe el.Pot sa spun ca sunt foarte multumita.Fiecare laptop are incarcatorul lui.

| LinxCont a răspuns:

In general, un laptop care se apropie de 5000 lei e destul de bun. Trebuie avute in vedere preferintele personale, cum dorim sa fie acel laptop.

Bateria laptopului nu se poate incarca de la incarcatorul telefonului, intrucat acesta are tensiunea mica = 5V, intensitatea mica = 0, 5-2A si nici nu se poate conecta la mufa de incarcare a laptopului. (un incarcator de laptop are o tensiune in jur de 19V si o intensitate in jur de 3A, iar mufa e altfel decat cea de la incarcatorul de telefon)

| notefree a răspuns:

Pai ce vrei de la laptop
Sa fie bun pentru gaming?
Subtire?
Versatil?