| BLADE98 a întrebat:

Salut spuneti-mi va rog cum sa fac setarile pentru internet la un iphone 4s, pentru operatorul Orange? Dau funda

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut BLADE98,

Pentru a seta internetul pe un iPhone 4 trebuie sa mergi in Meniu -> Settings -> General -> Cellular -> Cellular Data Network -> APN : "net", la Username si Password nu se completeaza nimic.

Daca aceste setari nu iti ofera acces la internet, se va face si o sincronizare a telefonului iPhone 4 prin conectarea in aplicatia iTunes. Calculator va avea nevoie de o conexiune la internet separata, stabila.

Cu prietenie,
Orange Helper

| BLADE98 explică (pentru OrangeHelper):

Asta e si prooblema eu nu am in meniu cellular-cellular data network-apn