| UltraLex a întrebat:

Salut stick-ul digi internet mobil de la rcs&rds este bun de ceva?
Adica merge bine, are viteza acceptabila?
Mai ales in afara tarii m-ar interesa

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De mers, merge bine. Dar ești sigur/ă că ai bani să folosești datele mobile în roaming? (0, 0806 € / MB! )
http://www.rcs-rds.ro/......le/roaming

| UltraLex explică (pentru mihai69):

Este gratuit la abonamentul pe care vreau sa il achizitionez

| mihai69 a răspuns (pentru UltraLex):

Problema e că „afară" nu cred să-l fi încercat vreo persoană de pe aici. (eu unul, nu). Acolo depinde mult de infrastructura țării respective și, cum ziceau și alții mai sus - de distanța până la celula cea mai apropiată.

| Jipa95 a răspuns:

In afara tarii aici este cu dus si-n tors. Trebuie sa fi macar la cativa km aproape de un releu digi sa poti macar sa navighezi cu o viteza acceptabila.

| LuciCss a răspuns:

Viteza extrem de proasta...
Trebuie sa fi la cativa metri/km de un releu digi ca sa-ti mearga binisor.