| Aly07 a întrebat:

Salut happy. Stie careva cu ce program pot decupa o poza, adica sa i'au doar o anumita parte din aceasta, daca se poate si un link de unde l'as putea downloada ar fi excelent.
Multumesc mult celor care ma ajuta happy

5 răspunsuri:
| Irina117 a răspuns:

Bună! Ştiu eu un program super-bun.Se numeşte PICASA. Îl poţi descărca foarte uşor. Şi o să îţi dai seama repede cum să tai poze.Pa-pa!

Irina

| andreeaaa1 a răspuns:

Buna! EU folosesc photoscape si mai jos pe la functiuni scrie crop.
http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

| ghitu a răspuns:

Scrie la run Snipping Tool dai enter apoi pui shorcut pe ecran sa_l ai mereu la indemana, e al windows_ului foarte practic, poti decupa ce vrei, usor de folosit

| andra16 a răspuns:

Salut... daca vrei unul online incearca-l pe pizap.Nu numai ca poti decupa poza dar o poti si decora si scrie pe aceasta si o poti downloada... sper ca tiam fost de ajutor.pa.pa