| FlorinCatalin95 a întrebat:

Salut, stie careva cum pot schimba fundalul de la Youtube din alb in negru? Am vazut la cineva si stiu ca e posibil.

4 răspunsuri:
| Vladut123456 a răspuns:

Pai,intri pe Youtube iar pe prima pagina in colt dreapta iti apare canalul tau, mai exact poza ta si apesi click pe el si ai acolo Tema intunecata sau Dark Theme daca il ai in engleza si apesi pe el iar dupa il bifezi,

| Vladut123456 a răspuns (pentru Vladut123456):

Atentie! Merge doar pe calculator, laptop, pe telefon nu cred ca merge.

| ș53fan a răspuns (pentru Vladut123456):

Merge și pe telefon!

| Ailioaiei_Violeta_1951 a răspuns:

Am si eu o itrb...doar alb si negru, teme intunecata? alte culori nu putem avea? multumesc!