| Coke2015 a întrebat:

Stie cineva ce interfata de iesire au cele doua usb-uri din imagine...adica decat una, ca prima scrie in descriere ca are 2.1 A...ma intreseaza a doua interfata de iesire cati A are. Multumesc!
https://imgur.com/dNjyYqh

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Majoritatea modelelor de incarcatoare au 1A si 2A (sau 2.1) ca iesiri.
Insa exista si unele modele ce ofera acelasi amperaj.
Cel mai sigur e sa vorbesti cu vanzatorul, in cazul de fata eMAG, si ei fie detin aceasta informatie, fie pot lua legatura usor cu producatorul sau cu livratorul. Cineva trebuie sa stie.

1 răspuns:
| xxBESINAxx a răspuns:

Tot 2.1 A ARE