| juventuschelsea a întrebat:

stie cineva cum conectez o casca bluetooth la un NOKIA e72? Am incercat sa adaug aparate sau ceva de genu...dar nu o gaseste (casca este buna, la alt tel se conecteaza). Stie cineva o alta modalitate?

Răspuns Câştigător
| djdani1 a răspuns:

Casca pe care o ai nu se potriveste cu telefonul Nokia e72, alta serie.
Bafta!

2 răspunsuri:
| ComaniciIonut a răspuns:

Pai man laughing activezi si casca daca stii happy si activezi bluethoothul telefonului si ii dai cautare la aparate bluethooth si dai conectare iti cere parola 1234 sau 0000 sau pur si simplu 0 happy Sper ca te-am ajutat

| juventuschelsea explică:

Stiu ca-i cam aiurea intrebarea, dar casca nu merge decat la un tel mai vechi (nu stiu dcthinking)
desi era deschisa nu o gasea, la e72 trebuie sa setezi ceva si apoi sa adaugi ca "aparate asociate", dar nah... aveam tel de 1 zi si chiar m-am enervat, ma gandeam sa nu fi replicabig grin