| djsjs a întrebat:

Stie cineva cum imi pot face taskbar-ul negru? Mi-am reinstalat Windows-ul de pe site-ul Microsoft cu stick si nu este activat. Si dupa ce am facut tot ce trebuie am observat ca bara de jos este alba si este enervant, iar daca ma duc in setari si caut Dark Theme imi scrie ca nu am windows-ul activat. Faza e ca am mai avut eu windows neactivat si am putut activa Dark Theme

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Dar poți folosi Startisback, ce îți aduce oarecum tema din windows 7 înapoi, cel puțin la meniul de start și Taskbar.
Suporta transparenta, blur, și multe altele.

| Skarr a răspuns:

Nu poți personaliza Windows ul făra sa fie activat

| FanGaming98 a răspuns:

Dacă nu este activat nu poți personaliza Windows. Din câte știu poți doar să pui imagini de fundal prin metoda clasică: clic dreapta pe imagine - > clic pe '' set as background ''. Sau poți personaliza Windows prin alte aplicații de personalizare, dar nu știu dacă găsești ce trebuie. Ideea e că nu poți personaliza din setările sale Windows-ul dacă nu e activat.

| djsjs explică (pentru FanGaming98):

Eu am mai avut windows neactivat si am putut pune dark mode / light mode.

| FanGaming98 a răspuns (pentru djsjs):

E posibil. Adică Windows mai poate fi păcălit, dar în general nu poți să-l personalizezi când nu e activat