| CRONNOSo3 a întrebat:

Salut!
Stie cineva cum pot face sa iau jocuri care costa bani gratuit pe xbox?

Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

Da, se numeste modare
ai nevoie de doua chestii:
1. solutie de modare, care variaza de la cauti singur pe net, pana la te duci la un service
2. sursa de jocuri cum ar fi t0rr3nz...

daca pana aici nu prea cred ca ti-a placut ideea, acum vine vestea cu adevarat proasta: nu stiu statusul actual al xbox-ului, dar in general producatorul are grija... MARE sa nu poata fi modat, asa ca solutiile sunt putine, rare si in general nu la ultima versiune de consola
chestia asta e absolut adevarata la play station, unde, cand apare o consola noua, cu multa nesimtire Sony le-o trage producatorilor de jocuri, pentru ca brusc, consola mai veche devine modabila (si deci toate jocurile devin pe gratis), dar aia noua nici o sansa

4 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Gasesti un sponsorwinking

| king5151 a răspuns:

Nu poti, doar sa le iei Demo.

| danielteodor0 a răspuns:

Nu stiu daca nu poti sa le piratezi. Pe calculator si pe dispozitivele cu sistem de operare Android sau IOS se poate pirata aplicatii si jocuri

| Reigobel a răspuns:

Cauta pe Youtube cum sa modezi un xbox