| FaraIndoiala a întrebat:

Salut,stie cineva cum pot face un video din poze si sa pun o piesa pe fundal? Mersi

Răspuns Câştigător
| anonimulanonimus a răspuns:

Pai instaleaza-ti pe telefon : Video Show, sau Power director. Cu una din aceste aplicatii (care vrei tu)puneti videourile sau pozelke in ordinea dorita si apoi pune o melodie din cea descarcata de tine pe fundal si e gata. PS daca vrei sa iti descarci muzica incearca sa gasesti pe net daca e de descarcat, daca nu, instaleaza snaptube si descarca muzica de acolo. Daca mai ai nelamuriri intreaba-ma. eu sunt youtuber si editez si stiu mai multe

3 răspunsuri:
| Departure a răspuns:

Windows Movie Maker cel mai simplu, sau daca te pricepi Sony Vegas, Adobe Premier

| Kristyano a răspuns:

Folosește viva video pe telefon!